Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες σε συνέχεια της ηλεκτρονικής επίδοσης του Ελέγχου Επίδοσης του παιδιού σας για το Α΄ τετράμηνο του σχολικού έτους 2020-2021 ( όπως σχετικά προβλέπεται ) σας καλούμε την επόμενη εβδομάδα - για όσους από εσάς ενδιαφέρεσθε ? και σε ατομική ενημέρωση. Η ατομική ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ανά καθηγητή/τρια, ανά ημέρα, ανά ώρα και τρόπο ή τηλεφωνικά ή μέσω τηλεδιάσκεψης Webex ( στην αντίστοιχη διεύθυνση του καθγητή/τριας που έχει το παιδί σας ) ή μέσω e-mail, όπως περιγράφεται στο πρόγραμμα που είναι ανηρτημένο στην ιστοσελίδα μας ή και στην διεύθυνση:

Μόνο κατ΄ εξαίρεση και για ιδιαίτερους λόγους θα γίνει ενημέρωση διά ζώσης ? και στην περίπτωση αυτή τηρώντας ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ περί μάσκας, απόστασης των δύο μέτρων, εκτός του κεντρικού σχολικού κτιρίου, με είσοδο αποκλειστικά από την πίσω πόρτα αποφεύγοντας επαφές, συνωστισμό και συγχρονισμό).

2021.02.05_Πρόγραμμα Ενημέρωσης Γονέων & Κηδεμόνων